Jak udělat radost na Valentýna? Máme pro vás 3 tipy na skvělé dárky pro muže!

29.01.2021

Sušili jsme a sušili, až jsme pro vás vysušili první článek na našem blogu. A protože vám v těchhle článcích chceme pomáhat, rozhodli jsme se sepsat pár tipů pro ženy, jak na Valentýna potěšit svoje muže. Ne, žádný prasárny nebudou, uklidníme se, jo? I když, do prasáren vlastně možná zabrousíme taky...

Pojďme se teď podívat na 3 tipy na dárky pro muže (ale klidně i pro ženy), které je na svátek zamilovaných zaručeně potěší.1. Piju, piješ, pijeme

Dobrá lahvinka udělá radost vždycky. Co si budem povídat. Pokud máte doma muže, který si rád vychutná dobrého panáka, ale sám si takovou flašku nekoupí, máte vyhráno a ušetříte spoustu času bloudění po (zavřených) obchodech nebo (otevřených) e-shopech.

Po čem tedy sáhnout?

Milovníci alkoholu se často dělí na dvě skupiny. Ta první naprosto ujíždí na bílém alkoholu, do kterého můžeme zařadit slivovice, meruňkovice, vložtelibovolnéovoce-ice, popřípadě vodky a giny. Zkrátka cokoliv, co vypadá jako voda, ale skleničku na ex většinou nevypijete. Druhá parta ujíždí na tmavém alkoholu, mezi který patří whiskey, koňaky nebo poslední dobou populární rumy. Pokud patří do takové party, Zacapou nebo Diplomaticem ho rozhodně neurazíte.

Zavzpomínejte a zjistěte, co si váš partner večer rád naleje a podle toho se podívejte na alkohol, který ho potěší.

2. Je libo jiná neřest?

Kámen úrazu nastává, když je muž abstinent. U nás ve VysušTo tohle moc nechápeme, ale i tací mezi námi jsou. Tady je potřeba se zamyslet. Na čem ujíždí? Každý máme nějakou neřest, kterou mu uděláte obrovskou radost.

Jednou z klasických neřestí je čokoláda, ale obyč bomboška z penáče (nic proti bomboškám z penáče), by možná působila jako pěkně odfláknutej dárek, že jo. Pokud chcete sáhnout po čokošce, najděte si takovou, kterou si nekoupíte v každý večerce, ale házejte očkem po kvalitě.

To stejné platí i pro různé pralinky, bombóny a jiný chuťovčičky.

3. Mlsáme zdravě

No a když jsme u těch chuťovčiček... Věděli jste, že to jde i zdravě? A teď nemříkáme: Kupte svým mužům mrkve a celery! To by asi nepřineslo takovou radost, jakou byste očekávali, nebo jo?

Tak vidíte. Jedna z nejlepších pochoutek je samozřejmě sušené maso. Obsahuje hromadu bílkovin a hromadu chuti a VysušTo je šťavnaté sušené maso z Jizerských hor, který sušíme každej den tak, aby každý dostal čerstvou várku. Pravidelně konzultujeme a vyrábíme nové kořenící směsi, neustále experimentujeme a připravujeme maso tak, aby nám (a vám) co nejvíc chutnalo!

Tak to by bylo. A protože vám to chceme ulehčit co nejvíc, sestavili jsme Valentýnský balíček podle toho, co by udělalo největší radost nám. A máte to tam sakumprásk. Tak na to mrkněte, ať toho Valentýna neprošvihnete.

Přejem hodně lásky!

VysušTo


Vypadá to dobře, ne?